Кошик
Ваш кошик порожній!
Це ніколи не пізно виправити :)
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Назва товару | Ролик зсувного даху |
| Діаметр зовнішній | 24 мм |
| Діаметр внутрішній | 7 мм |
| Товщина / висота | 20,5 мм |
| Посадка | Відсутня (без бурта / буртик відсутній) |
| Матеріал | Зміцнений технополімер / поліамід |
| Стан | Новий |
| Сумісність | Універсальна, ручне підбирання |